Kliknij klawisz TAB i wybierz opcję klikając ENTER. Jeżeli przejdziesz całe menu WCAG, to okno schowa się i pojawi się ponownie treść strony.

Pełna lista filmów wyświetlanych w Kinie Diana
Przeszukaj bazę filmów

Aktualnie w Kinie Diana

Plakat filmu LISTY DO M. 5 Komedia romantyczna.
Plakat filmu MEDJUGORJE Dokumentalny - lektor 2D.
Plakat filmu BELLA I SEBASTIAN: NOWE POKOLENIE Familijny/przygodowy - dubbing 2D.
Plakat filmu EGZORCYZMY SIOSTRY ANN Horror - napisy 2D.
Plakat filmu ORZEŁ. OSTATNI PATROL Dramat/wojenny.
Plakat filmu KOPCIUSZEK I KAMIEŃ ŻYCIA Animacja/komedia/przygodowy - dubbing 2D.

Lista filmów wyświetlanych w Kinie Diana

Prezentowana w kolejności od tych wyświetlanych aktualnie, do tych wyświetlanych dawniej.


Plakat
Kategoria: Film w języku ukraińskim.. Wyświetlany do: sobota, 9 kwietnia 2022r.
LUCA. Wstęp wolny.
Luca spędza niezapomniane wakacje z nowo poznanym przyjacielem, ten jednak skrywa pewien sekret.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Biograficzny/dramat.. Wyświetlany do: piątek, 8 kwietnia 2022r.
PAPUSZA. Wstęp za okazaniem wejściówki.
Rok 1910. Do romskiego taboru Dionizego Wajsa (Zbigniew Waleryś) dołącza poeta i wydawca Jerzy Ficowski (Antoni Pawlicki). Pośród Romów poznaje Bronisławę "Papuszę" (Jowita Budnik), odkrywając jej poetycki talent. Udaje mu się namówić kobietę do spisania swoich wierszy, które sam tłumaczy na język polski, doprowadzając do ich wydania.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Film familijny.. Wyświetlany do: czwartek, 7 kwietnia 2022r.
ZA DUŻY NA BAJKI
W życiu Waldka (Maciej Karaś), wypełnionym głównie grami komputerowymi, następuje prawdziwe trzęsienie ziemi. Na czas nieobecności mamy (Karolina Gruszka) zostaje pod opieką szalonej i nieprzewidywalnej ciotki (Dorota Kolak), która wprowadza, obcą mu jak dotąd, dyscyplinę i narzuca nowe obowiązki. Ale choć nietuzinkowa krewna funduje Waldkowi prawdziwy obóz przetrwania, chłopak otrzymuje od niej przy okazji najcenniejszą lekcję życia.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Akcja/Sci-Fi - napisy 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 7 kwietnia 2022r.
BATMAN
Batman i James Gordon stawiają czoła nieobliczalnemu Człowiekowi-Zagadce w skorumpowanym Gotham City.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Kryminał - napisy 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 31 marca 2022r.
ŚMIERĆ NA NILU
Sielankowy nastrój miodowego miesiąca młodej pary, spędzającej podróż poślubną na luksusowym statku rzecznym, zostaje przerwany przez ponure zdarzenie. Beztroska wycieczka po Egipcie zmienia się w poszukiwania mordercy, na czele których staje jeden z uczestników rejsu po Nilu, niezawodny Hercules Poirot.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Biograficzny/dramat/religijny - lektor 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 31 marca 2022r.
CUD GUADALUPE
Pierwszy kinowy film o objawieniach w Guadalupe. Prawie 500 lat temu Maryja zrobiła coś, co czyni tamte wydarzenia jednym z największych cudów w historii świata: zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin! Niektóre z nich udało się odkryć naukowcom dopiero niedawno i z miejsca uznano je za sensację! Są tak spektakularne, że w zderzeniu z nimi kruszeje najbardziej zatwardziała niewiara. Twórcom „Cudu Guadalupe” udało się zachwycić nimi widza w przepięknej fabularnej opowieści.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Komedia - napisy 2D.. Wyświetlany do: środa, 30 marca 2022r.
"PIES"
Były Ranger Jason Briggs nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskim o bogatej historii służby wojskowej.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Dramat - napisy 2D.. Wyświetlany do: środa, 30 marca 2022r.
BELFAST
Podczas gdy cały świat świętuje lądowanie misji Apollo 11 na Księżycu, Belfast zamienia się w sierpniu 1969 roku w strefę wojny między dwiema frakcjami o kwestię przynależności Irlandii Północnej do Wielkiej Brytanii. Obserwujemy wydarzenia z perspektywy trzypokoleniowej protestanckiej rodziny wynajmującej dom na jednym z miejskich osiedli, a zwłaszcza przez pryzmat wyobraźni dziewięcioletniego Buddy’ego, który nie bardzo wie, z jakiego powodu jego sąsiedzi z dnia na dzień zamienili się w krzyczący tłum podpalający okoliczne domy.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Animacja/przygodowy - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 24 marca 2022r.
UPS2! BUNT NA ARCE
Arka Noego od tygodni dryfuje po otwartym morzu z najlepszymi przyjaciółmi Finim i Idą na pokładzie. Niestety wciąż nie widać brzegu, a zapasy żywności powoli się kończą. Tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń, w wyniku których resztki jedzenia i nasi bohaterowie zostają wyrzuceni za burtę. Rozdzieleni przez fale trafiają do niezwykłych miejsc.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Wstęp wolny.. Wyświetlany do: czwartek, 24 marca 2022r.
Festiwal Grand OFF im. Witolda Kona - Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata.
Festiwal Grand OFF to najważniejsza inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce i jedna, z najważniejszych tego typu inicjatyw na świecie. Zapraszamy 24 marca o godz. 19.00 na pierwszą projekcję zwycięskich tytułów: TOO LATE – Polska 15:34 min. SUKIENKA – Polska 29:59 min. SO LONG, PARIS! – Francja 17:28 min. PAPPO E BUCCO – Włochy 15:00 min. MELTING LANDSCAPES GLACIERS – Hiszpania 07:34 min.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Melodramat - napisy 2D.. Wyświetlany do: niedziela, 20 marca 2022r.
HISTORIA MOJEJ ŻONY
Wilk morski, kapitan Jakob Störr, jest mistrzem podejmowania decyzji, planowania i bezbłędnego zarządzania okrętami. Podobnie jak do żeglugi podchodzi do małżeństwa z Lizzy, przekonany, że jest kapitanem także tego rejsu. Długa nieobecność w domu sprawia jednak, że Jakob nabiera podejrzeń co do wierności swojej żony. Nie mogąc pogodzić się z tym, że nie wszystko na tym świecie podlega jego kontroli, zaczyna niszczyć Lizzy, siebie i ich relację.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Dramat/Komedia/Obyczajowy - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 17 marca 2022r.
CUDOWNY CHŁOPAK
Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd.
Projekcje zakończone

Nasi partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone - POK © 2022 Polityka prywatności RODO Deklaracja zgodności Mapa strony

Webdesing: Logo WebInspiracje

Przeszukaj naszą stronę:

Schowaj wyszukiwarkę

Schowaj menu
Ten link otwiera nową kartę

Link zostanie otwarty w nowym oknie! Wyrażasz na to zgodę?


Otwórz ten link
Schowaj i wróć do strony

Galeria zdjęć:

    Cenimy Twoją prywatność. Zobacz jak dbamy o Twoje dane i poznaj nasze zasady dotyczące przetwarzania informacji.