Kliknij klawisz TAB i wybierz opcję klikając ENTER. Jeżeli przejdziesz całe menu WCAG, to okno schowa się i pojawi się ponownie treść strony.

REGULAMIN
Przeszukaj bazę filmów

Aktualnie w Kinie Diana

Plakat filmu OPPENHEIMER Biograficzny/dramat - napisy 2D.
Plakat filmu RAPORT PILECKIEGO Biograficzny/dramat/wojenny.
Plakat filmu SOK Z ŻUKA Fantasy/czarna komedia - napisy 2D.
Plakat filmu Biuro (nie)matrymonialne Spektakl komediowy

REGULAMIN

Regulamin obowiązujący w budynku kina Diana, określa zasady korzystania z obiektu oraz sali widowiskowo-kinowej Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku. Jego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa, sprawnej obsługi i komfortu widzów. Do przestrzegania Regulaminu zobowiązany jest każdy korzystający z usług kina oraz przebywający na terenie naszego budynku.

I. WSTĘP NA SALĘ WIDOWISKOWO-KINOWĄ:

1. Wstęp do sali kinowej możliwy jest za okazaniem ważnego biletu. Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu oraz cennika kina Diana.

2. Kasa kina jest czynna od środy do niedzieli. Otwierana jest pół godziny przed pierwszym zaplanowanym seansem lub wydarzeniem kulturalnym, a zamykana 30 minut po rozpoczęciu ostatniej projekcji lub wydarzenia kulturalnego.

3. Seanse filmowe wyświetlane są dla minimum 3 widzów.

4. Rezerwację miejsca na sens filmowy, można dokonać osobiście w kasie kina, telefonicznie (w godzinach pracy kasy)  pod numerem ( 77) 436 66 85 oraz przez stronę internetową naszego kina www.kinodiana.pl

5. Bilet ważny jest jedynie na wskazany na nim seans, w określonym dniu i na wyznaczoną godzinę. Bilet należy zachować do ewentualnej, ponownej kontroli przez cały czas trwania seansu.

6. Kasjer może odmówić sprzedaży biletu wstępu osobie, która nie spełnia wymogu granicy wieku, jeżeli nie przedstawi stosownego dokumentu tożsamości.

7. Granicę wieku na dany film, jest ustalana przez dystrybutora.

8. Zwrotu lub wymiany biletów na film można dokonać wyłącznie do 15 min. przed rozpoczęciem danego seansu. Okazując nieprzerwany i niezniszczony bilet wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą VAT.

9. Zarezerwowane bilety na seanse filmowe należy odebrać najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem projekcji filmu, a bilety na wydarzenia kulturalne 3 dni przed imprezą. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana.

10. Bilet na wydarzenie kulturalne nie podlega zwrotowi za wyjątkiem odwołania wydarzenia z przyczyn leżących po stroni Organizatora. Jeśli Organizator wskazał nowy termin danego wydarzenia kulturalnego, możliwe jest wykorzystanie biletu w tymże terminie. 

II. POSTANOWIENA OGÓLNE: 

1. Informacje dotyczące ochrony danych osobowych, wizerunku oraz monitoringu znajdują się w Klauzulach Informacyjnych RODO.

2. Podczas seansów filmowych i kulturalnych organizowanych w sali widowiskowo-kinowej Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku zabrania się:

a) spożywania alkoholu, stosowania używek oraz palenia papierosów i e-papierosów,

b) dokonywania jakiejkolwiek rejestracji obrazu i dźwięku – zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku „o prawie autorskim i prawach pokrewnych” ( Dz. U. 1994 Nr 24, poz.83 z późn. zm.) -  działania takie są nielegalne i będą zgłaszane odpowiednim organom,

c) głośnego zachowywania się zakłócającego oglądanie filmu lub uczestniczenie w wydarzeniu kulturalnym,

d) korzystanie z telefonów komórkowych oraz innych urządzeń emitujących światło lub dźwięk.

3. Osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, posiadającej przy sobie przedmioty niebezpieczne lub swoim zachowaniem zagrażające bezpieczeństwu innych, nie będą wpuszczane na teren kina Diana.

4. Po zakończonej projekcji filmu, należy pozostawić zajmowane miejsce w należytym porządku.

5. Na teren obiektu kina obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt.

6. Szatnia jest nie obowiązkowa. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu.

7. Aby obejrzeć film w technologii 3D, niezbędne są specjalne okulary, można je nabyć w kasie kina. Okulary są wielokrotnego użytku.

8. Obiekt oraz wnętrze kina Diana jest monitorowane.

9. W przypadku działania sił i zdarzeń losowych niezależnych od Organizatora, kino zastrzega możliwość zmiany repertuaru lub odwołania seansu filmowego oraz wydarzenia kulturalnego.

10. W poniedziałek oraz wtorek kino Diana jest nieczynne.

11. Wszelkie reklamacje, należy niezwłocznie zgłaszać do kierownika kina. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 7 dni od dnia ich złożenia.

12. Regulamin wchodzi w życie z dniem 03.02.2017 roku (aktualizacja 12.04.2021).

 

 

 

 

Nasi partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone - POK © 2023 Polityka prywatności RODO Deklaracja zgodności Mapa strony

Webdesing: Logo WebInspiracje

Przeszukaj naszą stronę:

Schowaj wyszukiwarkę

Schowaj menu
Ten link otwiera nową kartę

Link zostanie otwarty w nowym oknie! Wyrażasz na to zgodę?


Otwórz ten link
Schowaj i wróć do strony

Galeria zdjęć:

    Cenimy Twoją prywatność. Zobacz jak dbamy o Twoje dane i poznaj nasze zasady dotyczące przetwarzania informacji.