Kliknij klawisz TAB i wybierz opcję klikając ENTER. Jeżeli przejdziesz całe menu WCAG, to okno schowa się i pojawi się ponownie treść strony.

OPIS DZIAŁALNOŚCI
Przeszukaj bazę filmów

Aktualnie w Kinie Diana

Plakat filmu ISTOTY FANTASTYCZNE Dramat/familijny/komedia - dubbing 2D.
Plakat filmu FURIOSA: SAGA MAD MAX Sensacyjny/Sci-Fi - napisy 2D.
Plakat filmu STRAŻNICZKA SMOKÓW Animacja - dubbing 2D.
Plakat filmu JEDNO ŻYCIE Dramat/wojenny/biograficzny - napisy 2D.
Plakat filmu Stand-up Wiolka Walaszczyk Bilety w cenie 70,00 zł. do nabycia przez stronę www.kupbilecik.pl
Plakat filmu Stand-up Pan Li Cena biletów 60,00 zł.
Plakat filmu JEJMOŚĆ OPERETKA Cena biletów: normalny 70,00 zł. / grupowy min. 10 osób - 60,00 zł.

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Kino Diana to klimatyczne a zarazem nowoczesne kino, znajdujące się przy ulicy Mickiewicza 1 w Prudniku. Od 6 grudnia 2016 roku piszemy nową historię kina w naszym mieście. Po 12 latach przerwy, do Prudnika ponownie zawitał duży ekran.

Nazwa kina została wybrana we wrześniu 2014 roku, za pomocą konkursu skierowanego do mieszkańców Gminy Prudnik. Plebiscyt na nazwę kina został ogłoszony przez Burmistrza Prudnika. Kino Diana weszło w skład struktury organizacyjnej Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku.

Kino Diana rozwija działalność kulturalną na dwóch płaszczyznach: prowadzimy kino oraz salę widowiskowo-kinową. W ramach powierzonych zadań statutowych, zespół pracowników kina dokłada wszelkich starań, aby zaplanowany repertuar kinowy oraz wydarzenia kulturalne spełniały wszelkie oczekiwania mieszkańców Prudnika i gminy oraz powiatu.

Sala widowiskowo-kinowa, w której realizowany jest repertuar filmowy, może pomieścić 207 widzów. Dodatkową przestrzenią jest foyer, w którym znajduje się bufet. To miejsce idealne na kawę przed seansem, ale także przestrzeń dogodna na organizację spotkania autorskiego, wystawy czy szkolenia. W skład infrastruktury kina Diana wchodzą ponadto: kasa, szatnia, toalety oraz zlokalizowane pod sceną  garderoby.

Obecnie współpracujemy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, Stowarzyszeniem Kin Studyjnych oraz z organizatorami festiwalu GRAND OFF – Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata. Uczestniczymy w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Współpracujemy z licznymi instytucjami branży filmowej. Jesteśmy otwarci na współpracę i realizację innowacyjnych przedsięwzięć promujących sztukę filmową.

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Nasi partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone - POK © 2024 Polityka prywatności RODO Deklaracja dostępności Mapa strony

Webdesing: Logo WebInspiracje

Przeszukaj naszą stronę:

Schowaj wyszukiwarkę

Schowaj menu
Ten link otwiera nową kartę

Link zostanie otwarty w nowym oknie! Wyrażasz na to zgodę?


Otwórz ten link
Schowaj i wróć do strony

Galeria zdjęć:

    Cenimy Twoją prywatność. Zobacz jak dbamy o Twoje dane i poznaj nasze zasady dotyczące przetwarzania informacji.